שירותי פוליש – מור ליטושים

במבנים רבים מצב הרצפה הופך לבעייתי ככל שעוברות השנים. מעבר לסימני הזמן הרגילים שבגללם אנו יכולים לראות כיצד אריחים מסוגים שונים מתיישנים להם, הרי שגם לפעולות שגרתיות או מיוחדות שאנו עושים יש השפעה לא קטנה על מצב הריצוף. פוליש הוא פעולה מצוינת שאם היא מבוצעת באיכות גבוהה היא יכולה לשנות את מראה הרצפה לחלוטין. אך חשוב לדעת כי פוליש איכותי מתייחס למצבה העדכני של הרצפה בטרם מתחילות עבודות ליטוש שונות. אנו יכולים לראות את נחיצותם של שירותי פוליש איכותיים בהתייחסות למצב הרצפה לדוגמה :

 • -רצפה במבנים שונים עוברת ניסיונות ניקיון בחומרים מסגים שונים
 • -שומנים ומזיקים אחרים משפיעים על כל אריח במשך הזמן
 • -לאחר שיפוץ זה זמן טוב לבצע עבודות פוליש
 • -לפני חגים ניתן לשדרג את ההכנות לחג בצורה מיוחדת ביותר

כיצד פוליש יכול לעזור לנו

אנו שומעים רבות את המילה פוליש ורבים מאתנו יכולים להודות כי הם לא ממש מכירים את המשמעות של עבודות פוליש לעומק. חברות איכותיות המקפידות על מתן שירות ברמה גבוהה בתחום של פוליש וליטושים, כמו חברת מור ליטושים, יכולות להדגיש כיצד פוליש עוזר מאוד לכל מבנה. עבודות איכותיות הן כאלה המציגות ניקוי וקרצוף רציני ע"י מכונות המתאימות לכך ומסירות כל דבר שנדבק למרצפות במשך השנים שעברו. פוליש איכותי הוא כזה שבו מורחים סילר מובחר לאחר סיום עבודות הקרצוף והליטוש. כאן מגיע היתרון הגדול של פוליש לכל סוג של אריח מאחר וניתן לראות כיצד ציפוי סילר, המבוצע ע"י חברת מור ליטושים בטכניקות הנכונות ובהתאמה לסוג האריח, הרצפה זוכה להגנה מצוינת מפני ספיגה של חומרים שונים.

האם כל אחד יכול לבצע עבודות פוליש

מאחר ויש יתרונות רבים לעבודות פוליש וליטוש לכל מבנה הרי שניתן לראות עד כמה יש היצע רב של חברות ועסקים המציעים שירותים כאלו. חשוב לזכור כי כמו בכל תחום גם כאן יכולים להיות הבדלים משמעותיים באיכות השירות. עבודות פוליש, ליטוש, והברקה הן כאלה שחייבות להיעשות בהתאם לנתונים חשובים שיכול מספק השירות להציג:

 • -ידע רב בתחום
 • -ניסיון משמעותי עם סוגים שונים של אריחים או אבנים
 • -החזקת ציוד איכותי שיכול להתאים לכל סוג של עבודה או עומסים שונים
 • -העסקת צוותי עובדים קבועים שבאמת מכירים את העבודה ואת הדגשים החשובים
 • -תודעת שירות גבוהה בכדי לעבוד בהתאם לצרכיו המדויקים של כל לקוח

נקודות אלה חייבות לעמוד לנגד עיניו של מי שמעוניין לספק שירות איכותי. כך מתייחסת חברת מור ליטושים לכל עבודה מול כל לקוח בכדי לתרום רבות לשביעות רצונו המלאה.

יש רמות שונות של טיפול בכל רצפה

אם נדגיש עוד יותר את המקצועיות הנדרשת בתחום של פוליש והברקה הרי שתוכלו לראות כיצד נדרשות עבודות שונות למקומות שונים. לא לחינם הזכרנו את נושא המקצועיות מאחר וגם אם יש לאדם מסוים מכונה כלשהי אין זה אומר שהוא יכול לספק שירות מקצועי. פוליש הוא בסך הכול שם כללי לעבודות שונות. כמו למשל :

 1. -פוליש קריסטל – שהוא החדרה של חומר קריסטלי בכמה שכבות בכדי להעניק לאבן או לאריח את המראה המיוחד עם סיום העבודות
 2. -פוליש וקס – שבו מורחים שכבת ציפוי מיוחדת בצורה נכונה על מרצפות מסוימות
 3. -סילר – שאותו חשוב למרוח בטכניקות עבודה המתאימות למצב הרצפה ובדיוק הנדרש

בל נשכח גם כי כל עבודה או כל שלב בעבודות חייבים להתבצע בהתאם לסוגי אריחים שונים ובהתאם למצב נתון שאליו צריך להתייחס במדויק בכל מבנה ומבנה.

ליהנות משדרוג פוליש משמעותי לאורך זמן

עבודות פוליש וליטוש מבוצעות בכל יום ברחבי ישראל כולה, אך לעתים לא נעים להגיד שרבים לא ממש מרוצים מהתוצאות הסופיות. חשוב שנדע שאם כבר בסיום העבודות אין רואים את רמת ההברקה בצורה משמעותית או שמרגישים כיצד חודרים נוזלים לשכבת ההגנה שרק צופתה, הרי שבעתיד המצב יהפוך לגרוע יותר. חברת מור ליטושים מבצעת את הפרויקטים הרבים שלה מתוך ראייה קדימה בכדי שהעבודות האיכותיות תישארנה למשך זמן רב. שימוש בחומרים איכותיים ושילוב של טכניקות עבודה נכונות הם אלו שתרמו להצלחת כל פרויקט שבו חברת מור ליטושים הייתה מעורבת, בין אם הוא היה בעל סדר גודל רציני ובין אם הוא היה מצומצם יותר. כל בעל בית, דירה, משרד, או כל מבנה רלוונטי אחר, מעוניין ליהנות מתוצאות איכותיות לאורך זמן רב ככל שניתן, ולכן חברת מור ליטושים עושה הכול בכדי לעמוד בתנאים אלו ובכל סטנדרט גבוה שתחום זה מציב.