חברת מור ליטושים בעלת וותק רב בענף הפוליש והנקיון ונשמח לתת לכם את המענה המתאים ביותר להמרצפות שלכם.

לנו צוות מומחה המספק את המענה המושלם ללקוח שלא מוכן להתפשר על איכות!

תמונה אחת שווה אלף מילים! בקרו בגלריה שלנו >>

גלריה

[su_spoiler title="מידע נוסף – פוליש קריסטלי מור ליטושים" style="default"]

פוליש קריסטלי – מור ליטושים

יצא לכם להיתקל במונח "פוליש קריסטלי" ולא ממש הבנתם במה מדובר? אנחנו כאן כדי להחכים אתכם. פוליש קריסטלי זהו למעשה חומר המסייע בהברקה של מרצפות ומשטחים העשויים ממחצבי שיש או אבן. בנוסף

לכך שהוא מסייע בשיפור החזות החיצונית בצורה משמעותית בכך שהוא נותן לה מראה "רטוב", נוצץ וחדשני – שכבת הפוליש המוחדרת אל האריח מסייעת גם בשימור והגנה שלו.

הברקה קריסטלית זוהי פעולה המגיעה בסופו של רצף פעולות רחב ונכבד הנעשה במסגרת ליטוש אבן או ליטוש שיש ויש לשים לב גם לפרטים הקודמים להברקה הזו, על כן, לפני שנתחיל להתעסק בפוליש קריסטלי עצמו, נעמוד על השלבים השונים הקשורים לליטוש שיש ואבן.

השלבים השונים בדרך להברקה קריסטלית

לפני הכול, חשוב שנבחין בין שני סוגים שונים של ליטושים הניתנים לביצוע – הראשון הוא ליטוש גס המשתמש באבני יהלום גסות שמיישרות את המשטח והופכות אותו לבעל מרקם אחיד. לפני שניתן לבצע ליטוש מהסוג הזה, ישנו הצורך לאטום באמצעות דבק מיוחד או אפוקסי את המשטח. מומחים ממליצים להמתין לפחות כשבועיים בין הליטוש לבין מועד המריחה של הדבק, כך שהמשטח יוכל להספיק בינתיים להתייבש ולהתייצב ולהצליח לעמוד בליטוש. הליטוש השני הוא ליטוש עדין יותר והטכניקה בו משתמשת ברשתות יהלומים. במסגרת הליטוש מוסרת שכבה דקה ביותר מהמחצב והיא בדרך כלל נעשית לצורך השלמת וגימור הליטוש מבחינה קוסמטית.

כעת, נוכל להתחיל להתעסק בתהליך – במידה ומדובר במרצפות, ישנו הצורך לחרוץ את הפוגות שבין אריחי המרצפות. לאחר החריצה, נמלא את החריצים בדבק מיוחד המותאם בגוון שלנו לגוון ומרקם המרצפות כך שהוא משתלב בצורה טבעית בתוך כל המראה.

לאחר ההדבקה, נוכל להתפנות לביצוע הליטוש עצמו תוך שימוש במכונה מתקדמת שמשתמשת ביהלומים לצורך הליטוש. לאחר ליטוש ראשוני שיתבצע באופן גס וייצור מרקם אחיד למשטח, יגיעו גם הליטושים העדינים יותר שיעלימו את כל השריטות והחתכים שנוצרו כתוצאה מהליטוש הקודם.

לאחר מכן, נקפיד למרוח את הרצפה בסילרים (חומרי איטום שמונעים חלחול נוזלים וספיגתם במחצב). ואחר כל אלה, נגיע לשלב בו נשתמש בפוליש קריסטלי לצורך הברקה קריסטלית מוצלחת.

הברקה קריסטלית – הדובדבן שבקצפת

כמו שוודאי שמתם לב, פעולת ההברקה מגיעה לאחר כל העבודות המפרכות שקודמות לה – אך הסדר הכרונולוגי שלה לא אמור להטעות אתכם, ייתכן מאוד וזו הפעולה החשובה ביותר בכל תהליך הליטוש ובטח שלא ניתן לפסוח עליה כחלק מהתהליך המלא. לא רק שפוליש קריסטלי יוצר את החזות המרשימה של אבן או שיש מבריק, אלא הוא משמש גם כגורם משמעותי בשימור של המחצב. שימוש בפוליש קריסטלי הכרחי על מנת לבצע עבודה מצוינת באמת. במידה ואתם רוכשים את שירותי חברה מסוימת, וודאו עם החברה שהיא כוללת גם את שירות ההברקה הקריסטלית וכי היא עושה שימוש בחומר הנהדר – פוליש קריסטלי.

פרטים ליצירת קשר,הזמנת מוצרים ושירותים

חדרה, ששת הימים

מור: 050-8438366

mor@morl.co.il [/su_spoiler]