מדובר בחומר יקר

עבודות של ליטוש שיש הן עבודות שמבוצעות בתהליך מסודר ואחראי. כל זאת מאחר וריצוף שיש הוא ריצוף יקר שחייבים לשמור על איכותו גם בכל השלבים של עבודות הליטוש. כבר קרו מקרים שבהם עבודות של ליטוש שיש שלא נעשו ע"י חברה מקצועית גרמו נזקים לריצוף. דבר זה יכול לכער את הבית בצורה שקשה לאמוד את הנזקים, מאחר ומדובר בעוגמת נפש עצומה. מי שמזמין שירות של ליטוש שיש לריצוף המושקע שהוא התקין בביתו, מעוניין להחזיר לו את המראה היוקרתי, ולכן עבודה לא מקצועית, שלא רק שאינה מביאה לשיפור אלא אפילו גורמת נזק, היא הוספת חטא על פשע ממש.

עבודה נכונה בשלבים

חשוב לעבוד בצורה של שלבים כשמבצעים עבודות של ליטוש שיש, בכדי שהביצוע הכולל יהיה כזה שנבנה בצורה יסודית, מאחר וכך לא יהיו סיכויים לפספוסים שונים שיותירו חריצים או שריטות בתום העבודות. ראשית פותחים בעלי המקצוע מרווחים בין המרצפות ושואבים את כל האבק מהמשטח. השלב הבא של ליטוש שיש הוא להתאים את צבע המילוי שבין המרצפות בכדי להגיע לתצוגה של משטח אחיד והרמוני. לאחר סתימת החריצים בעזרת דבק שיש בגוון המתאים מתחילה המכונה שמבצעת ליטוש שיש לעבוד בעזרת אבן גריסה שמיישרת את המשטח. במשך העבודות הופך הליטוש לעדין יותר ויותר בכדי להעניק מרקם חלק לשיש.

הגימור שמעניק את הרושם ואת האיכות

הסוד של כל עבודה הוא בעבודות הגמר שלה, מה שנקרא ה"פינישים". סיום של עבודות ליטוש שיש הן כאלו שבהן נמרח "סילר", שהוא חומר המונע ספיגה של נוזלים ומגן כנגד כתמים שיכולים להחזיר למרצפות את המראה הלא נעים שהיה טרם העבודות של אותו ליטוש שיש שהזמנתם. חשוב להיעזר רק בחברה שמבצעת את כל השלבים במקצועיות וביחס הראוי להם. חברת מור ליטושים אינה מקלה ראש בשום שלב בתהליך כולו. בכל מקום שבו ביצעה החברה עבודות ליטוש שיש, באו לידי ביטוי הידע והניסיון הרב שלה, בכדי ליצור רמת ליטוש איכותית בכל שלב ושלב. המכלול השלם של הפעולות, שנעשו במקצועיות רבה, הביא לכך שהברק של השיש הקרין בעוצמתו.

פרטים ליצירת קשר – ליטוש שיש

חדרה, ששת הימים

מור: 050-8438366

mor@morl.co.il